Публікації

Показано дописи з березень, 2019

Презентація КВІТКА – ОРГАН СТАТЕВОГО РОЗМНОЖЕННЯ. БУДОВА КВІТКИ.

Презентація укрок-конференція "Проблема використання генетично модифікованих організмів

Зображення
Клас: 11 Тема уроку: ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ ГЕНЕТИЧНО-МОДИФ І КОВАНИХ ОРГАНІЗМІВ Мета уроку: закріпити і збагатити знання про проблему використання ГМО; висвітлити передову систему поглядів та можливість використання ГМО продуктів, формувати власну позицію що до використання ГМО; розвивати логічне мислення. Обладнання: саморобні таблиці, схеми, записи на дошці. Тип уроку: урок-конференція. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. Привітання, перевірка готовності учнів до уроку, налаштування класу на робочий лад. ІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. В нашому ХХІ столітті є дві глобальні проблеми цивілізації: ·                         Харчова; ·                         Екологічна. З кожним роком кількість населення збільш...
Зображення
Клас: 6 Тема уроку: КВІТКА – ОРГАН СТАТЕВОГО РОЗМНОЖЕННЯ. БУДОВА КВІТКИ. Мета уроку: ознайомити учнів з генеративними органами рослин з їх будовою і значенням та різноманітністю; сформулювати в учнів спеціальні вміння і навички розпізнавати частини квітки; розвивати в учнів логічне мислення, вміння узагальнювати, робити висновки про спорідненість квіткових рослин на основі будови квітки; виховувати самостійність, комунікативні здібності, формувати загальнолюдські цінності любові, добра та милосердя. Обладнання: схеми, таблиці «Будова квітки», гербарії, муляжі квіток, мультимедійна презентація. Тип уроку: засвоєння нових знань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП. Сьогодні ви та я очікуємо щось нового від цього уроку. На парті лежать картки, напишіть на них своє прізвище. Картка учня Прізвище, ім’я учня _____________________________________________ Таблиця 1 Що знали Що дізналися Що здивувало Другорядні частини квітки ...