Публікації

Задачі на масову частку 7 кл (хімія) 1. Визнач масову частку солі, якщо для приготування 15,8 кг його розчину використали 8,4 л води. 2. У розчині масою 248 г міститься 34 г цукру. Визнач масову частку цукру у цьому розчині. 3. Обчисли масову частку (%) натрій сульфату у розчині, якщо відомо, що у 280 г розчину міститься 25 г розчиненої речовини. 4. У воді масою 50 г розчинили 16 г цукру. Обчисли масову частку цукру в отриманому розчині. 5. Натрій гідроксид масою 10 г розчинили у 60 г води. Обчисли масову частку лугу (%) в одержаному розчині. 6. Розчин масою 750 г і масовою часткою солі ферум сульфату 18 % випарували. В результаті маса розчину зменшилася на 50 г. Встанови, яка масова частка ферум сульфату FeSO4 в новоутвореному розчині?

Презентація КВІТКА – ОРГАН СТАТЕВОГО РОЗМНОЖЕННЯ. БУДОВА КВІТКИ.

Презентація укрок-конференція "Проблема використання генетично модифікованих організмів

Зображення
Клас: 11 Тема уроку: ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ ГЕНЕТИЧНО-МОДИФ І КОВАНИХ ОРГАНІЗМІВ Мета уроку: закріпити і збагатити знання про проблему використання ГМО; висвітлити передову систему поглядів та можливість використання ГМО продуктів, формувати власну позицію що до використання ГМО; розвивати логічне мислення. Обладнання: саморобні таблиці, схеми, записи на дошці. Тип уроку: урок-конференція. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. Привітання, перевірка готовності учнів до уроку, налаштування класу на робочий лад. ІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. В нашому ХХІ столітті є дві глобальні проблеми цивілізації: ·                         Харчова; ·                         Екологічна. З кожним роком кількість населення збільш...
Зображення
Клас: 6 Тема уроку: КВІТКА – ОРГАН СТАТЕВОГО РОЗМНОЖЕННЯ. БУДОВА КВІТКИ. Мета уроку: ознайомити учнів з генеративними органами рослин з їх будовою і значенням та різноманітністю; сформулювати в учнів спеціальні вміння і навички розпізнавати частини квітки; розвивати в учнів логічне мислення, вміння узагальнювати, робити висновки про спорідненість квіткових рослин на основі будови квітки; виховувати самостійність, комунікативні здібності, формувати загальнолюдські цінності любові, добра та милосердя. Обладнання: схеми, таблиці «Будова квітки», гербарії, муляжі квіток, мультимедійна презентація. Тип уроку: засвоєння нових знань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП. Сьогодні ви та я очікуємо щось нового від цього уроку. На парті лежать картки, напишіть на них своє прізвище. Картка учня Прізвище, ім’я учня _____________________________________________ Таблиця 1 Що знали Що дізналися Що здивувало Другорядні частини квітки ...